صرافی ارز ایران

استخدام کارشناس حواله جات ارزی GIF

ezgif.com gif maker

 

logo-samandehi

کانال تلگرام

 

 

 

JoinUs

 

 

نرخ جهانی اونس طلا

آمار بازدید

2181735
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید هفته
بازدید ماه
بازدید کل
22
228
3353
13683
2181735

نرخ ارز

قیمت ها به ریال می باشد.

نرخ حواله

قیمت ها به ریال می باشد

نرخ سکه

قیمت ها به ریال می باشد

فاصله گیری قیمت دلار از ۴۰۰۰ تومان

13951027 1

 

استارت کاهش قیمت دلار در دومین روز هفته از همان دقایق اولیه معاملات در بازار ارز زده شد. جایی که دلار در صرافی به قیمت ۳۹۴۰ و در کف بازار به قیمت ۳۹۳۵ تومان آغاز شد. این قیمت ۲۵ تومان کمتر از قیمت بسته شدن بازار در روز شنبه بود. قیمت دلار روز نسبتا پرنوسانی را پشت سر گذاشت اما سرانجام با همان ۳۹۴۰ تومان به کار خود پایان داد.


در دومین روز هفته، عوامل متناقض در بازار ارز زمینه‌ساز افزایش نوسانات رفت و برگشتی قیمت دلار شدند. روز یکشنبه، دلار تا قیمت 3هزار و 914 تومان پایین رفت، ولی پس از رسیدن به این نقطه با افزایش خرید‌های ارزی تا قیمت 3هزار و 940 تومان بالا آمد.

 

اخبار مربوط به برخورد انتظامی با دلالان، پایین آمدن ارزش دلار در کشورهای همسایه و افزایش فعالیت خالی فروشان ارزی ازجمله عواملی بودند که به نزول ابتدای روز دلار کمک کردند. با این حال، افزایش تحرکات در نزدیکی سطح 3 هزار و 900 تومان و تردید برخی معامله‌گران در فروش ارز از جمله عواملی بودند که باعث شدند دلار مقابل افت بیشتر مقاومت کند.

روز یکشنبه در مجموع فروش دلار در بازار فردایی نسبت به بازار نقدی چشمگیرتر بود، به‌طوری که می‌توان گفت معامله‌گران اعتباری تمایل بیشتری به عرضه ارز داشتند ولی این موضوع در معامله‌گران نقدی بازار کمتر مشاهده می‌شد. دودلی معامله‌گران بازار بیشتر در این تمایز آشکار بود. در حالی که معامله‌گران فردایی سعی داشتند با پایین بردن بیشتر قیمت دامنه نوسانات را بالا ببرند و از انتظارات کاهشی کسب سود کنند، معامله‌گران نقدی بازار در انتظار بازگشت قیمت‌ها بودند. به گفته فعالان، دسته اخیر بیشتر امیدوارند قیمت دلار تحت‌تاثیر اخبار بیرونی افزایشی شود و به همین دلیل در شرایطی که اکثر معامله‌گران اعتقاد دارند بازار ارز در ادامه سال با نوسان خاصی مواجه نخواهد بود، همچنان اقدام به نگهداری ارز خود کرده‌اند.

 

به گفته فعالان، اعلام خبر دستگیری تعدادی از دلالان یکی از عواملی بود که موجب شد در ساعات انتهایی روز شنبه فروش‌های ارزی در بازار بالا برود و بخشی از آن در قیمت ابتدای روز یکشنبه منعکس شود. روز شنبه، عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران از تشکیل پرونده مربوط به مسائل ارزی در دادسرای پولی - بانکی خبر داد و در چگونگی روند قضایی این پرونده اظهار کرد: 10 نفر از دلالان ارز بازداشت شده‌اند.

 

پس از اثرگذاری این خبر در شروع بازار، عوامل دیگری مانند نزول درهم تا محدوده هزار و 80 تومان و کاهش ارزش دلار در منطقه سلیمانیه عراق زمینه‌ساز افت بیشتر شدند. با این حال، با رسیدن قیمت دلار به نقاط حساس 3 هزارو 914 و 3 هزار و 903 تومان در بازار نقدی و فردایی، مقاومت شدید معامله‌گران آغاز شد. پس از اینکه، قیمت از نقاط یاد شده پایین‌تر نرفت، بخشی از معامله‌گران تصور کردند که شاخص ارزی به کف قیمت خود رسیده است، در نتیجه با افزایش خریدهای خود قیمت را در مسیر افزایشی قرار دادند.

آرشیو نرخ ارز

آدرس: تهران، خیابان میرداماد ، جنب بازار بزرگ میرداماد  ، صرافی ارز ایران  پلاک 2

تلفن تماس: 42928 - 021

ایمیل: info@arziranexchange.com

کانال تلگرام صرافی ارز ایران صرافی ارز ایران صرافی ارز ایران  صرافی ارز ایران  

 

   صرافی ارز ایران

   نمایش لحظه ای نرخ ارز و سکه

 © تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت تضامنی تحیری و شرکاء با نام تجاری "صرافی ارزایران" است 

  طراحی توسط ah.hassanzade